Ceska Kamenice

Lužické hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Lužické hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Lužické hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Lužické hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Ceska Kamenice

Ubytování Ceska Kamenice a okolí nabízí pro návštěvníky obce Ceska Kamenice širokou škálu možností. Ubytování Ceska Kamenice představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Ceska Kamenice, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Lužické hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Lužické hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Ceska Kamenice? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Ceska Kamenice

Unterkunft Ceska Kamenice

Die Apartments U Mariánské kaple


Die Apartments befinden sich in einem ruhigen Teil von Stadt Ceska Kamenice. In der Nähe der Apartments befinden sich ein Stadtpark und die barocke Kapelle der Geburt der Jungfrau Maria. Ceska Kamenice ist eine historische Stadt an der Grenze zweier touristischer Regionen - Lausitzer Gebirge und Böhmische Schweiz, sowie Elbsandsteine.

Pension U Cempů


Pension U Cempů bietet Unterkunft im Dorf Kunratice, die auf der Grenze Tourismusregion Böhmische Schweiz und Lausitzer Gebirge liegt.

Pension Kamzík***


Penzion Kamzik *** liegt am Fuß des Berges Studenec (Kaltenberg) - 735 Meter über dem Meeresspiegel, in der Gemeinde Studený (Kaltenbach), in einer herrlichen, ruhigen und erholsamen Umgebung. Die Wälder in der Umgebung sind voll von den verschiedensten Wildarten. Eine große Seltenheit ist das Vorkommen von \"Gemsen\". Darauf begründt sich der Name unserer Pension Kamzik.

Více ubytování v lokalitě Ceska Kamenice

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Ceska Kamenice
toplist