Doubice

Lužické hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Lužické hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Lužické hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Lužické hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Doubice

Ubytování Doubice a okolí nabízí pro návštěvníky obce Doubice širokou škálu možností. Ubytování Doubice představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Doubice, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Lužické hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Lužické hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Doubice? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Doubice

Unterkunft Doubice

Touristen Unterkunft Fabrika


Touristen Unterkunft Fabrika bietet Unterkunft in der Nähe der Stadt Krásná Lípa, im Dorf Doubice, in der Region Böhmische Schweiz.

Pension Hubertus


Pension Hubertus befindet sich im Dorf Doubice das liegt zwischen touristische Regionen Lausitzer Gebirge und Böhmische Schweiz.

Hűtte Hubertus


Das Hűtte Hubertus befindet sich im Dorf Doubice in Nordböhmen. Das Dorf Doubice ist an der Grenze des Lausitzer Bergen gelegen und Elbsandstein. Außerdem die Nationalpark Böhmische-Schweiz ist nicht weit vom Dorf Doubice, auch.

Pension Doubické chalupy


Die Pension Doubické chalupy befindet sich im Zentrum der Gemeinde Daubitz an der Grenze zweier geschützten Landschaftsbereichen.- Lausitzer Gebirge und Elbsandsteingebirge und dem Nationalpark Böhmische Schweiz. Die Pension ist für die Kundschaft die einen ruhigen Familienurlaub genießen wollen, mit der Möglichkeit einer großen Auswahl von Wanderwegen und Fahrradwegen, nahe an sportlichen Aktivitäten und zugleich eine angenehme Umgebung mit freundlichen Personal, wohin sie gern, nach der Anstrengung des Tages, am Abend zurückkehren und neue Kräfte sammeln.

Více ubytování v lokalitě Doubice

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Doubice
toplist