Jetrichovice


Mosquito Intercamp


Ośrodek turystyczny Mosquito Intercamp oferuje zakwaterowanie w samym sercu Parku Narodowego Szwajcarii Czeskiej, w miejscowości Wysoka Lipa. W okolicy są fantastyczne lasy i skaliste miasto. Zakwaterowanie od kwietnia do grudnia, w tym Sylwestra i Nowego Roku.

Dom wakacyjny Ekart Härtel


Dom wakacyjny Ekart Härtel sa położony w malowniczej miejscowości Jetrichovice - Lipa Wysoka, pobliżu znanych ośrodków turystycznych w Czeskich Szwajcarii.

Apartamenty Vysoka Lipa


Apartamenty Vysoka Lipa sa położony w malowniczej miejscowości Jetrichovice - Lipa Wysoka, pobliżu znanych ośrodków turystycznych w Czeskich Szwajcarii.

Apartament - Domek U rybnicku


Apartament - Domek U rybnicku oferuje noclegi w klasycznym drewnianym domku na brzegu stawu w miejscowości Jetřichovice - Wysoki Lipa.Wioska Jetřichovice jest jednym z centrów turystycznych Parku Narodowego Czeska-Saksońskiej Szwajcarii.

Hotel Lípa


Hotel Lípa oferuje zakwaterowanie w gminie Vysoká Lípa, w pięknym otoczeniu regionu Szwajcaria Czeska.

Pensjonat U Havrana


Pensjonat U Havrana znajduje się w samym centrum wioski Jetřichovice, w Parku Narodowym Czeska Szwajcaria. Możemy tu znaleźć drogowskazy wskazujące możliwości przyjemnych spacerów pośród malowniczej przyrody.

Restauracja Lípa, Vysoká Lípa


Restauracja jest części Hotel Lípa i oferuje wyżywienie w gminie Vysoká Lípa, w pobliżu gminie Jetřichovice, w regionie Szwajcaria Czeska (České Švýcarsko).

Domek letniskowy 67 Jetřichovice


Domek 67 znajduje się w miejscowości Jetřichovice, która leży w samym sercu Parku Narodowego Czeska Szwajcaria. Lokalizacja domku e.č. 67 oferuje wspaniałe widoki na dolinę, która jest pełna romantycznych skalnymi ścianami i lasów. Jest idealnym miejscem dla rodzin, które chcą spędzić wakacje pośród niesamowitej przyrody.

Domki letniskowe 66 + 66a Jetřichovice


Domki letniskowe znajduje się w miejscowości Jetřichovice, która leży w samym sercu Parku Narodowego Czeska Szwajcaria. Lokalizacja oferuje wspaniałe widoki na dolinę, która jest pełna romantycznych skalnymi ścianami i lasów. Jest idealnym miejscem dla rodzin, które chcą spędzić wakacje pośród niesamowitej przyrody.

Pensjonat i Restauracja U nás


Pensjonat i Restauracja U nás oferuje zakwaterowanie w miejscowości Vysoká Lípa, niedaleko miejscowości Jetřichovice w regionie turystycznym Czeska Szwajcaria.

Více ubytování v lokalitě Jetrichovice

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Osecna
Osečná została założona prawdopodobnie przez któregoś z Vartenberków w pierwszej połowie XIII wieku na ziemskim szlaku handlowym między miastami Český Dub i grodem Děvínem. W 1565 roku tu...

Všechny regiony

Nacházíte se na Jetrichovice
toplist