Jiretin pod Jedlovou

Lužické hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Lužické hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Lužické hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Lužické hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Jiretin pod Jedlovou

Ubytování Jiretin pod Jedlovou a okolí nabízí pro návštěvníky obce Jiretin pod Jedlovou širokou škálu možností. Ubytování Jiretin pod Jedlovou představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Jiretin pod Jedlovou, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Lužické hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Lužické hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Jiretin pod Jedlovou? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.


Apartments – Berghütte Tollendorf


Apartments – Berghütte Tollendorf befindet sich in im Dorf Jiretin pod Jedlovou, am Hang des Berges Jedlová. Dorf Jiřetín pod Jedlovou ist das Tor zum Naturschutzgebiet des Lausitzer Gebirges und des Nationalparks České Švýcarsko. Die Apartments sind ideal für Familien oder Aktivurlauber.

Touristencamp Pod Jedlovou


Touristencamp Pod Jedlovou bietet Unterkunft im Dorf Jiřetín pod Jedlovou, die eines der Touristenzentren des Lausitzer Gebirges ist. Jiřetín pod Jedlovou bietet für Touristen die Vielzahl von attraktiven Freizeitprogrammen. Es sind vor allem Sportzentrum, Erlebnispark Jedlova und Skilift mit Skipiste. Touristencamp Pod Jedlovou ist Teil der Ferienanlage Pod Jedlovou mit Jugendherberg und Pension.

Pension Růžena


Jugendherberg Růžena bietet Unterkunft im Dorf Jiřetín pod Jedlovou, die eines der Touristenzentren des Lausitzer Gebirges ist. Jiřetín pod Jedlovou bietet für Touristen die Vielzahl von attraktiven Freizeitprogrammen. Es sind vor allem Sportzentrum, Erlebnispark Jedlova und Skilift mit Skipiste. Jugendherberg Růžena ist Teil der Ferienanlage Pod Jedlovou mit Touristencamp und Pension.

Apartments Jiřetínská chaloupka


Die Apartments Jiřetínská chaloupka befinden sich 100 m vom Stadtzentrum Jiřetín pod Jedlovou. Stadt Jiřetín pod Jedlovou ist eine angenehme ruhige Stadt an der Grenze zweier touristischer Regionen - Lausitzgebirge und Böhmische Schweiz.

Více ubytování v lokalitě Jiretin pod Jedlovou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Jiretin pod Jedlovou
toplist