Jiretin pod Jedlovou


Pensjonat Růžena


Pensjonat Růžena oferuje zakwaterowanie w miejscowości Jiřetín pod Jedlovou, który jest jednym z centrów turystycznych w Górach Łużyckich. Jiřetín pod Jedlovou oferuje turystom szeroki wachlarz atrakcyjnych programów rekreacyjnych. Są to głównie centrum sportowe, park adrenalinowy Jedlova, wyciąg narciarski i stok narciarski. Hostel Růžena jest częścią kompleksu wakacyjnego Pod Jedlovou.

Kemping Pod Jedlovou


Kemping Pod Jedlovou oferuje zakwaterowanie w miejscowości Jiřetín pod Jedlovou, który jest jednym z centrów turystycznych w Górach Łużyckich. Jiřetín pod Jedlovou oferuje turystom szeroki wachlarz atrakcyjnych programów rekreacyjnych. Są to głównie centrum sportowe, park adrenalinowy Jedlova, wyciąg narciarski i stok narciarski. Kemping Pod Jedlovou jest częścią kompleksu wakacyjnego Pod Jedlovou.

Apartamenty – Domek Tollendorf


Apartamenty – Domek Tollendorf znajduje się w miejscowości Jiretin pod Jedlovou, na zboczu góry Jedlová. Wieś Jiřetín pod Jedlovou jest bramą do chronionego obszaru krajobrazowego Gór Łużyckich i Parku Narodowego České Švýcarsko. Apartamenty są idealne dla rodzin lub miłośników aktywnego wypoczynku.

Pensjonat Dom Tollendorf


Pensjonat Dom Tollendorf znajduje się w miejscowości Rozhled, która należy do miasta Jiřetín pod Jedlovou. Miasto Jiretin pod Jedlovou jest bramą do turystycznych regionów Gór Łużyckich i Czeskiej Szwajcarii. Pensjonat uzyskał swoją nazwę na podstawie oryginalnej niemieckiej nazwy Rozhled - Tollendorf.

Více ubytování v lokalitě Jiretin pod Jedlovou

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Jiretin pod Jedlovou
toplist