Krasna Lipa

Lužické hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Lužické hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Lužické hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Lužické hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Krasna Lipa

Ubytování Krasna Lipa a okolí nabízí pro návštěvníky obce Krasna Lipa širokou škálu možností. Ubytování Krasna Lipa představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Krasna Lipa, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Lužické hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Lužické hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Krasna Lipa? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Krasna Lipa

Unterkunft Krasna Lipa

Pension Na Bělidle


Pension Na Bělidle bietet Unterkunft in der Nähe der Stadt Krásná Lípa, im Dorf Krásný Buk. Stadt Krásná Lípa liegt in der Region Böhmische Schweiz.

Kyjovská Scheune LP 1770


Kyjovská Scheune LP 1770 vollständig und luxuriös renovierte ehemalige Scheune zobytněná Objekt Bleichen von 1770. Das Hotel liegt in unmittelbarer Nähe auf der Bleich Krásný Buk Dorf in der wunderschönen Umgebung des Böhmischen Schweiz.

Gaststätte Kyjovská terasa


Gaststätte ist ein Bestandteil Pension Kyjovská terasa und befindet sich in der Gemeinde Krásná Lípa - Kyjov, in der Region Böhmische Schweiz.

Hȕtte Kyjovanka


Hȕtte Kyjovanka bietet Unterkünfte in der Dorf Kyjov, Nähe von Stadt Krasna Lipa, an der Grenze des Nationalparks Tschechische Schweiz, Labske Sandstein und Lausitzer Gebirge. Es bietet ruhige Unterkünfte mit Garten.

Landhaus Na Bělidle


Landhaus Na Bělidle liegt in der Nähe der Stadt Krasna Lipa, im Dorf Krásný Buk. Stadt Krasna Lipa befindet sich in der touristischen Region Böhmische Schweiz. Das Ferienhaus ist nahe Pension Na Bělidle, die 50 m von der Haus entfernt.

Pension Kyjovská terasa


Pension Kyjovská terasa finden Sie im malerischen Dörfchen Kyjov, an der Grenze des Nationalparks České Švýcarsko.

Více ubytování v lokalitě Krasna Lipa

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Krasna Lipa
toplist