Krasna Lipa


Zakwaterowanie Goliáš


Zakwaterowanie Goliáš oferuje zakwaterowanie nad brzegiem stawu w w mieście Krásna Lípa. Miasto Krásná Lípa znajduje się w miejscu, gdzie spotykają się trzy atrakcyjne tereny - Sandstone, Labské pískovce, Park Narodowy Czeskiej Szwajcarii i Góry Łużyckie.

Pensjonat Kyjovská terasa


Pensjonat Kyjovská terasa oferuje zakwaterowanie w malowniczej miejscowości Kyjov, który leży w pobliżu miasta Krasna Lipa. Miasto Krasna Lipa miasta jest granicy dwóch regionów turystycznych - Szwajcaria Czeska i Góry Łużyckie.

Gospoda Kyjovská terasa


Gospoda jest części Pensjonat Kyjovská Terasa i znajduje się w gminie Krásná Lípa - Kyjov, w regionie Szwajcaria Czeska.

Pensjonat Na Bělidle


Pensjonat Na Bělidle oferuje zakwaterowanie w pobliżu miejscowości Krásná Lípa, w gminie Krásný Buk. Miejscowości Krásná Lípa jest w regionie Szwajcaria Czeska.

Domek Na Bělidle


Domek Na Bělidle znajduje się w pobliżu miasta Bělidle Krasna Lipa, u miejscowości Krásný Buk. Miasto Krasna Lipa jest położone w regionie turystycznym Szwajcaria Czeska .Domek jest u pensjonatu Na Bělidle, który znajduje się 50 metrów od domku.

Kyjovská stodoła PR 1770


Kyjovská stodoła PR 1770 całkowicie i luksusowo odnowiony Stara Stajnia zobytněná obiektu bielenia 1770 roku. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie na wybielacz pięknej miejscowości Buk w pięknych okolicach Szwajcarii Czeskiej.

Více ubytování v lokalitě Krasna Lipa

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Krasna Lipa
toplist