Liberec


Pensjonat Jitka


Pensjonat Jitka oferuje zakwaterowanie w gminie Šimonovice, w pięknym otoczeniu regionu Gory Izerskie - Jizerské hory. Pensjonat Jitka jest położony 8 km od centrum Liberca, który oferuje kilka miejscowości turystycznych, takich jak Centrum Babylon, Science Center IQ Park i nowo otwarty Dino Park. Pensjonat również leży 2 km od kompleksu sportoweho Obří sud Javorník.

Apartament i Pensjonat Trelyub


Pensjonat Trelyub oferuje zakwaterowanie w mieście Liberec, w regionie Gory Izerskie.

Pensjonat Trelyub


Pensjonat Trelyub oferuje zakwaterowanie w mieście Liberec, w regionie Gory Izerskie.

Pytloun Flat Hotel


Pytloun Flat Hotel jest nowoczesny, całkowicie odnowiony hotel apartamentowy. Znajduje się w pobliżu centrum mista Liberec, w regionie Gór Izerskich. Wszystkie apartamenty są w pełni wyposażone dla komfortowego pobytu.

Privat Apartma Ulrych


Privat Apartament Ulrych Richard oferuje zakwaterowanie w mieście Liberec (Machnín), w regionie Gory Izerskie (Jizerske hory).

Pensjonat Alpina


Pensjonat Alpina oferuje zakwaterowanie w miejscowości Liberec, w pięknym otoczeniu regionu Gory Izerskie (Jizerske hory).

Pensjonat Jasmín***


Pensjonat Jasmin *** oferuje komfortowe zakwaterowanie w centrum miejscowości Liberec, zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta. Znajduje się on w pobliżu największego parku rozrywki w Czechach - Centrum Babylon.

BEST WESTERN PLUS Pytloun Design Hotel****


BEST WESTERN PLUS Pytloun Design Hotel**** z własną restauracją oferuje zakwaterowanie w spokojnej dzielnicy miasta w pobliżu centrum Liberca, w regionie Gory Izerskie.

Pytloun Travel Hotel*** Liberec


Pytloun Travel Hotel*** Liberec oferuje zakwaterowanie w mieście Liberec, w regionie Gory Izerskie.

Piwiarnia U Vozků


Piwiarnia U Vozků Liberec oferuje tradycyjnej kuchni czeskiej.

Více ubytování v lokalitě Liberec

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Liberec
toplist