Liberec


Privat Apartma Ulrych


Privat Apartament Ulrych Richard oferuje zakwaterowanie w mieście Liberec (Machnín), w regionie Gory Izerskie (Jizerske hory).

Pensjonat Jitka


Pensjonat Jitka oferuje zakwaterowanie w gminie Šimonovice, w pięknym otoczeniu regionu Gory Izerskie - Jizerské hory. Pensjonat Jitka jest położony 8 km od centrum Liberca, który oferuje kilka miejscowości turystycznych, takich jak Centrum Babylon, Science Center IQ Park i nowo otwarty Dino Park. Pensjonat również leży 2 km od kompleksu sportoweho Obří sud Javorník.

Pensjonat Trelyub


Pensjonat Trelyub oferuje zakwaterowanie w mieście Liberec, w regionie Gory Izerskie.

Pensjonat Alpina


Pensjonat Alpina oferuje zakwaterowanie w miejscowości Liberec, w pięknym otoczeniu regionu Gory Izerskie (Jizerske hory).

Apartamenty Milenium


Apartament Milenium oferuje zakwaterowanie w spokojnej części Liberca, w pobliżu centrum. Pensjonat Milenium oferuje łatwy dostęp Milenium nie tylko miasto Liberec, ale dobrze znanych miejsc turystycznych w Górach Izerkich, jak Rudolfov lub Bedřichov.

Piwiarnia U Vozků


Piwiarnia U Vozků Liberec oferuje tradycyjnej kuchni czeskiej.

Pytloun Travel Hotel*** Liberec


Pytloun Travel Hotel*** Liberec oferuje zakwaterowanie w mieście Liberec, w regionie Gory Izerskie.

Hotel U Jezírka


Hotel U Jezírka jest położony w jednej z najpiękniejszych, willowej części Liberca, u podnóża Gór Izerskich. W sąsiedztwie hotelu U Jezírka jest zoologiczny i botaniczny ogród i museum. Wycieczki piesze szlaków prowadzić bezpośrednio z hotelu do centra Gór Izerskich. Posiadacze biletów do Ogrodu Botanicznego i Ogrodu Zoologicznego otrzyma w restauracji U Jezírka 10 CZK zniżki na posiłki i napoje.

Pensjonat Tip


Pensjonat Tip oferuje zakwaterowanie w mieście Liberec, w regionie Gory Izerskie (Jizerske hory).

Více ubytování v lokalitě Liberec

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Liberec
toplist