Novy Bor

Lužické hory jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Lužické hory nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Lužické hory najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Lužické hory nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Novy Bor

Ubytování Novy Bor a okolí nabízí pro návštěvníky obce Novy Bor širokou škálu možností. Ubytování Novy Bor představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Novy Bor, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Lužické hory je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Lužické hory v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Novy Bor? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Novy Bor

Unterkunft Novy Bor

Apartment Koňák


Apartment Koňák bietet Unterkunft in der Familienpension in der Stadt Nový Bor, die zwischen Lausitzgebirge und dem Mácha-See liegt. Unterkunft liegt in der Nähe des Stadtzentrum. Stadt Nový Bor ist eine Stadt berühmt für seine Glasherstellung Tradition.

Pension Moudrá Anna***


Die Pension Moudrá Anna bietet Unterkunft in einem ruhigen Stadtteil von Nový Bor in der Region Lužické hory. Sie befindet sich am Waldesrand, etwa 5 Minuten Fußweg vom Zentrum von Nový Bor entfernt.

Více ubytování v lokalitě Novy Bor

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Novy Bor
toplist